Поради батькам




                      ЯК ВИБРАТИ ЧЕШКИ ДИТИНІ

                          
Вибір чешок для дитини не такий простий, як здається, але коли знаєш всі тонкощі, все стає набагато простіше, і при цьому, якісніше, адже від того, які виберуть батьки чешки своїй дитині, залежить комфорт вашої дитини.
Важливо розуміти, що чешки повинні бути максимально комфортні, оскільки в цьому взутті дитина буде займатися спортом, йому повинно бути зручно. Ось тут і закрадаються сумніви, вибрати чорні або білі, як підібрати розмір правильно, і який тип кріплення вибрати, а також багато інших чинників, від яких буде залежати зручність.
Чешки – це таке взуття, яке повинне добре сидіти на нозі, щільно прилягати (Не давити) і не спадати під час активних фізичних вправ.
Чешки можуть добре тягнутися, тут такий фактор як «на виріст» не працює, адже якщо взуття буде найбільше на пів сантиметра, то ніжка буде ковзати, а навіть цього не повинно бути. Бажано при підборі розмірів чешок взяти з собою дитину, щоб їх приміряти і подивитися, чи зручно дитині, помацати, як щільно сидять чешки на нозі.
Але часто трапляється, що діти в даному випадку не завжди розуміють той факт, що їм незручно. Вони можуть промовчати про це, або сказати неправду. В такому випадку можна попросити дитину поворухнути пальцями, якщо пальчики ворушаться, значить, чешки НЕ малі, ну а великий розмір ви зможете розпізнати по довжині, куди дістають пальці ніжки.
Переконайтеся в якості чешок. Перевірте не тільки якість матеріалів, з яких вони виготовлені, а й якість пошиття. Розгляньте шви, чи немає зайвих нерівностей, ниток та інших дефектів. Ці фактори можуть стати причиною швидкого зносу взуття.
Якщо ви взяли дитину з собою при покупці – добре. Тоді у вас є можливість взути малюка в чешки, попросити його пройтися і розповісти про свої відчуття, важливо, щоб дитина сказала, чи зручно він себе почуває. Неправильно підібрані чешки можуть зіпсувати ступню і привести до викривлення. Подивіться, щоб при ходьбі пальці ноги не збиралися в «кулачок».

Також, оцініть упаковку взуття. Звичайно ж, це вже не так важливо, але, тим не менш, дещо упаковка може нам сказати. По-перше, чешки дитина буде носити не дуже часто, і було б доречним отримати від них коробку. І ось якщо ваші чешки упаковуються в коробку, то можна з упевненістю говорити про те, що виробник сумлінний, і якість гарантовано. Про всяк випадок, щоб переконатися в цьому ще раз, можна попросити сертифікат якості.

                                      Набір до танцювального гуртка


       З якого віку краще віддавати дітлахів у школу танців? Досвідчені хореографи стверджують, що вікових обмежень в танцях майже немає. Хоча і принцип «чим раніше, тим краще» теж не зовсім підходить. Так, дворічним малятам ще рано регулярно займатися танцями. Вони тільки освоюють поставу, починають координувати рухи ніг, рук, тіла. До того ж, малюкам поки важко зрозуміти педагога і правильно виконати навіть прості танцювальні рухи. Таким чином, оптимальним віком для початку навчання вважається 5 років. П’ятирічки вже легко орієнтуються, володіють тілом, розуміють пояснення.

             З чого починаються заняття? Звичайно з хореографії! Викладаючи танці дітям, педагог вчить їх, насамперед, володіти тілом. Саме тому не дивуйтеся, якщо на перших порах дітвору будуть лише вчити піднімати і опускати плечі, руки, ноги, робити найпростіші скоординовані дії.

                  Танцювальний розвиток дітей для здоров'я
Усі батьки хочуть, щоб його дитина виросла здоровою і фізично розвиненою. Що ми розуміємо під фізичним розвитком? Силу, витривалість, спритність, координацію, розтяжку. Не обов'язково, щоб всі названі якості були розвинені досконало. Але потайки всі ми бажаємо, щоб наша дитина могла блиснула на вечірці, або стати кращою на шкільних змаганнях.

                     Чим загрожує брак рухової активності у дітей
На жаль, проблема недоліку фізичного навантаження дійсно існує. Багато дітей не люблять і не уміють рухатися. Підростаюче покоління сьогодні "перекочувало" з дитячих майданчиків і дворів за екрани комп'ютерів. Частенько діти ведуть сидячий спосіб життя, а спортом займаються тільки на уроках фізкультури. Між тим, недолік рухової активності загрожує для дитини серйозними проблемами.

Порушення постави. Відомо, що якщо дитина не дотримується правил посадки за робочим столом, у нього може розвинутися сколіоз або сутулість. Але ж діти часто взагалі не знають про ці правила і сидять за комп'ютером так, як їм зручно.
-Мигрени. Довге знаходження в погано провітрюваному приміщенні може викликати у дитини головний біль і запаморочення. Тому, якщо ваша дитина мало гуляє, провітрюйте її кімнату щодня.
 - Поганий настрій, пригнічений стан, депресії. Рухова активність викликає викид в кров ендорфінів - гормонів радості. Можливо, ви самі помічали, як після фізичного навантаження покращується настрій і розсіюються сумні думки.

                  Чому варто зробити вибір на користь танців

Уявіть собі людину з сильним і гнучким тілом, чудовою координацією, відмінно відчуває ритм. Ніхто не сперечатиметься, що вона відмінно фізично розвинена.
Танці допомагають розвиватися у всіх напрямках одразу. Крім фізичних навичок, у танцюристів розвивається почуття ритму і розуміння музичної композиції.
Записавши дитину на танці в юному віці, ви набагато разів підвищите її шанси вирости здоровішою,чим менш рухливі однолітки. Адже саме в дошкільному та молодшому шкільному віці організм дитини розвивається найактивніше. Крім того, в цьому віці закладаються основні навички. Наприклад, якщо дитина до 10 років навчиться сідати на шпагат, то в подальшому їй потрібно буде зробити всього пару вправ на розтяжку, щоб знову на нього сісти. Крім того, вміння і бажання танцювати залишиться з нею на все життя, тому у дитини не буде проблем з фізичною активністю. Справжній танцюрист, як відомо, танцює завжди і всюди. Тому варто йому почути улюблену музику, і він вже не може втриматися від пари витончених па.
                   
                                Партерна гімнастика

 Партерна гімнастика, яка виконується на підлозі, має загальне призначення для дитячого організму - формування готовності до занять хореографією. Вона дає первісну підготовку до подальших навантажень, дозволяє розвинути фізичні здібності, рухи і навички, необхідні для професійного навчання танцю.

                                   Користь партерної гімнастики

Комплекс простих вправ допомагає:
- придбати правильну поставу;

- зробити тіло гнучким, а зв'язки – еластичними;
- знизити ризик захворювань опорно-рухового апарату;
- усунути гіподинамію;
 -підтримувати тіло в тонусі.

Вправи можуть виконувати діти будь-якого віку, до них допускаються дошкільнята від 4-5 років. Сучасна програма адаптована до організму дитини - комфорт виконання досягається за рахунок положень лежачи, напівлежачи, сидячи на підлозі, таким чином значно зменшується навантаження не незміцнілий дитячий хребет і суглоби.

Комментариев нет:

Отправить комментарий