Значення пам`яті в танцях


                Значення пам`яті в танцях
Життя в сучасному інформаційному суспільстві стає все 
різноманітніше і складніше, вимагаючи від дитини не 
шаблонних, звичних дій, а рухливості, гнучкості мислення, 
швидкої реакції і адаптації до нових умов, прагнення до
спілкування і взаємодії з іншими дітьми, впевненості, сильної 
волі, вміння відстоювати власну точку зору.
Танець - це сама гармонія. Людина, яка вміє добре танцювати,
за визначенням людина гармонійна, бо гармонія - це рівновага
 і порядок.
Починає грати музика, ви виходите на сцену, і розумієте, що нічого з того, що ви успішно танцювали на заняттях, в голові не утрималося - в кращому випадку один-два руха.
При цьому після танцю всі назви і малюнки рухів спливають в пам'яті. Коли ситуація повторюється (а вона повторюється!), починає здаватися, що з головою щось не в порядку - дійсно, запас рухів, які ви колись вивчили на заняттях, набагато більше того, що ви реально можете згадати і станцювати.
Насправді, в такому стані немає нічого незвичайного. У такій ситуації може опинитися кожен танцюрист, і на це є ряд причин.
Чому ж відбувається забування?


Як би ви не хотіли, танцюючи, відключитися від зовнішнього світу, ви танцюєте не в соціальному вакуумі... навколишні дивляться на вас (або ви думаєте, що вони дивляться).
Раптом ваш танець різко змінюється, коли ви знаєте, що на вас дивляться. На тренуванні ви розумієте, що вас оцінює тільки тренер.
Перше, що потрібно  для запам'ятовування  - це повторення і регулярні тренування, як би банально це не звучало.
    Виконайте завдання для розвитку уважності і пам'яті.
1.
2.  Номери авто
Спробуйте запам’ятати номери трьох авто, що проїхали повз вас. Повторіть ці номери через 10 хв. З часом збільшуйте кількість автомобілів.
3.   Іноземні мови
Запам’ятовуйте по 3-4 слова на день з будь-якої іноземної мови. Якщо ви складаєте англійську чи іншу іноземну мову на ЗНО, то варто збільшити цю кількість до 10 слів на день.
4. Вірші
Вивчення на пам'ять віршів добре тренує ваш мозок. Поставте собі за мету вивчити усі вірші, які входять у програму ЗНО з української літератури. Наприклад, по одному на тиждень. Старайтесь при вивченні зрозуміти сенс вірша, подумати над прийомами, що використовував автор.

5.Запам’ятовуйте прості факти

Для того, щоб прискорити мозкову активність, необов’язково навантажувати мозок великою кількістю нової та складної інформації.
Ця вправа на запам’ятовування досить простих речей є ефективною для стимуляції мозкової діяльності та посилення здатності мозку запам’ятовувати та накопичувати нову інформацію.
Спробуйте щодня запам’ятовувати щонайменше по одному предмету з цього списку:
  • Телефонний номер
  • Чийсь День народження
  • Список необхідних продуктів
  • Чиюсь адресу
Окрім цього ви можете обрати будь-який день тижня та спробувати зафіксувати його у пам’яті до найменших деталей. Запам’ятайте, що саме ви їли впродовж дня або які завдання виконували.
6. Ходіть задом наперед.
7. Замість тисячі слів - малюйте малюнок.
8. Не робіть нічого.
 Дослідники з'ясували, що коротка перерва одразу після вивчення чогось допомагає краще запам'ятати інформацію.
9.Поспіть.
Якщо прогулянки задом наперед, малювання, фізичні вправи та навіть відпочинок здаються вам надто важкими завданнями, тоді просто лягайте на диван і трохи поспіть. Сон допомагає зібрати до купи спогади, повторюючи та відтворюючи те, що ми дізналися.


Комментариев нет:

Отправить комментарий